Profil firmy

 Naše firma je v dnešní podobě na trhu od roku 1994. Její počátky však sahají až do ledna 1990, kdy byla zaregistrována a kdy začala svoji činnost. Nosným programem naší firmy je obchodní a poradenská činnost v oboru moderních stavebních materiálů. Při své práci klademe důraz na kontakt se zákazníkem a na individualitu každé zakázky. Díky dlouholeté zkušenosti v oboru jsme schopni svým zákazníkům doporučit optimální materiálové a technologické řešení pro jejich stavby.
  
LIDÉ:
 
Vít Mátl                                                                     
obchodní partner a expert                                                                                                                   
e-mail: matl@m-servis.cz
 
ing. Jiří Mátl
projekční a poradenská činnost
e-mail: jiri.matl@m-servis.cz
 
 
HLAVNÍ SORTIMENT:
V sortimentu jsou výrazně zastoupeny hmoty pro sanaci vlhkého zdiva, sanaci betonu a železobetonových konstrukcí, pro repasi plášťů panelových a cihlových domů, pro zateplování objektů, zejména však jejich fasád a střech. Dále pak ucelená řada stavebních lepidel vč. rychletuhnoucích, spárovacích hmot, podlahových stěrek a litých podlah. V širokém sortimentu suchých maltových směsí pak upoutají svými vynikajícími vlastnostmi zejména jemné štukové hmoty, sádrové omítky a stěrky, velmi přilnavé jednovrstvé sádrovápenné omítky, ušlechtilé dekorační omítky a interiérové a fasádní barvy. Vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem v oboru výroby a aplikací suchých maltových a omítkových směsí, zastupujeme na trhu některé renomované výrobce. Jsou to:
 
- BAUMIT-BAYOSAN 
- QUICK-MIX
- KNAUF
 
- SCHOMBURG - SCHWENK – KEIM – BASF – RAJASIL – RELIUS - PRINCE COLOR – HASIT – MUREXIN -
- VEBER-TERRANOVA - REMMERS.
 
V navazujících oborech pak dodáváme výrobky firem
- VWS – ROCKWOOL – ISOVER – ORSIL – RIGIPS – BACHL – EJOT - BRAVOLL - YTONG,
nabídka je doplněna o nezbytné doplňky jako je stavební nářadí, nástroje a pod.
 
Strategická poloha hlavní provozovny v Praze 4, Chodovské 4 (bezprostředně u hlavních komunikací jako je Jižní Spojka, dálnice Praha – Brno a také v blízkosti centra Prahy) umožňuje velmi operativní zásobování stavebními hmotami nejen pro Prahu a blízké okolí, ale i vzdálenější stavby.
 
Jsme přesvědčeni, že v oboru specielních stavebních hmot našeho sortimentu, uspokojíme i ty nejnáročnější zákazníky a to nejen materiálem, ale i technickým servisem a poradenskou činností.
Mapa webu  |  Administrováno CMS systémem společnosti NETservis s.r.o.